Вантажна шина Kapsen HS928 215/75 R17.5 126M
Виберіть розмір вантажної шини
Kapsen HS928 215/75 R17.5 126M 215/75 R17.5 " 126 M 235/75 R17.5 " 132 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapsen HS928 215/75 R17.5 126M
Усі ціни 9 →Kapsen HS928 (ведуча вісь) 215/75 R17.5 126/124M | 3 700 грн. |
Kapsen HS928 (ведущая) (215/75R17.5 126M) | 3 824 грн. |
Kapsen HS928 (приводная) 215/75 R17.5 126/124M 16PR | 3 999 грн. |
Грузовые шины Kapsen HS928 (ведущая) 215/75 R17.5 126/124M 1002463526 | 3 938 грн. |
Kapsen HS928 (ведуча) 215/75 R17.5 126/124M | 4 280 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Kapsen HS928 215/75 R17.5 126M
Ціни на Kapsen HS928 215/75 R17.5 126M |
---|---|---|---|---|
Kapsen HS928 215/75 R17.5 126M | від 3 685 грн. | 9 пропозицій | ||
Kapsen HS928 235/75 R17.5 132M | від 4 176 грн. | 6 пропозицій |