Вантажна шина Taitong HS928 235/75 R17.5 132M
Виберіть розмір вантажної шини
Taitong HS928 235/75 R17.5 132M 235/75 R17.5 " 132 M 235/75 R17.5 " 152 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taitong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taitong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taitong HS928 235/75 R17.5 132M
Усі ціни 13 →Taitong HS928 (ведуча вісь) 235/75 R17.5 132/130M | 5 072 грн. |
Taitong HS928 (ведущая) (235/75R17.5 132M) | 4 510 грн. |
Taitong HS928 (приводная) 235/75 R17.5 132/130M 16PR | 4 600 грн. |
Вантажна шина TAITONG HS928 (ведуча) 235/75R17.5 132/130M | 4 537 грн. |
TAITONG Вантажна шина TAITONG HS928 (ведуча) 235/75R17.5 132/130M | 4 558 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Taitong HS928 235/75 R17.5 132M
Ціни на Taitong HS928 235/75 R17.5 132M |
---|---|---|---|---|
Taitong HS928 235/75 R17.5 132M | від 4 472 грн. | 13 пропозицій | ||
Taitong HS928 235/75 R17.5 152M | від 6 283 грн. | 2 пропозиції |