Автоакумулятор Rocket Standard SMF 115D31R
Відео 13 | від 4 580 до 6 749 грн. Порівняти ціни 6 →Призначення:авто Ємність:95 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:790 A |
Модифікації Rocket Standard 19
Характеристики
Rocket SMF 115D31R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rocket 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rocket.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rocket Standard SMF 115D31R
Сортувати
Акумулятор автомобільний ROCKET 95Ah (SMF 115D31R) SMF 115D31R | 4 580 грн. |
ROCKET Акумулятор автомобільний ROCKET 95Ah (SMF 115D31R) SMF 115D31R | 4 580 грн. |
Автомобільний акумулятор Rocket 6СТ-95 95 А·год (+/-) Asia 790 А (SMF 115D | 4 728 грн. |
Акумулятор автомобільний 95ач 800а "+" зліва Rocket, SMF 115D31R | 5 247 грн. |
Автомобільний акумулятор ROCKET 95Ah (SMF 115D31R) | 6 049 грн. |
Акумулятор автомобільний ROCKET 95Ah (SMF 115D31R) | 6 749 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо