Автоакумулятор Rocket Standard SMF 55B24R
Відео 13 | від 2 380 до 3 139 грн. Порівняти ціни 6 →Призначення:авто Ємність:45 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:410 A |
Модифікації Rocket Standard 19
Характеристики
Rocket SMF 55B24R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rocket 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rocket.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rocket Standard SMF 55B24R
Сортувати
Акумулятор автомобільний ROCKET 45Ah (SMF 55B24R) SMF 55B24R | 2 559 грн. |
ROCKET Акумулятор автомобільний ROCKET 45Ah (SMF 55B24R) SMF 55B24R | 2 559 грн. |
Акумулятор автомобільний ROCKET 45Ah (SMF 55B24R) | 2 506 грн. |
Автомобільний акумулятор Rocket Japan 45 А·год (+/-) Asia (410CCA) (SMF 55 | 2 380 грн. |
Акумулятор автомобільний 45ач 410а "+" зліва Rocket, SMF 55B24R | 2 706 грн. |
Автомобільний акумулятор ROCKET 45Ah (SMF 55B24R) | 3 139 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо