Автоакумулятор Rocket Standard SMF 65B24LS
Відео 13 | від 2 999 до 4 115 грн. Порівняти ціни 7 →Призначення:авто Ємність:50 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:480 A |
Модифікації Rocket Standard 19
Характеристики
Rocket SMF 65B24LS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rocket 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rocket.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rocket Standard SMF 65B24LS
Сортувати
Акумулятор автомобільний ROCKET 50Ah (SMF 65B24LS) SMF 65B24LS | 3 097 грн. |
ROCKET Акумулятор автомобільний ROCKET 50Ah (SMF 65B24LS) SMF 65B24LS | 3 097 грн. |
Автомобільний акумулятор Rocket 50 Ah (-/+) Asia Japan (480CCA) (SMF 65B24 | 2 999 грн. |
Автомобільний акумулятор 50ач 480а "+" праворуч Rocket, SMF 65B24LS | 3 200 грн. |
Автомобільний акумулятор ROCKET 50Ah (SMF 65B24LS) | 3 519 грн. |
Автомобільний акумулятор ROCKET 50Ah (SMF 65B24LS) | 3 861 грн. |
Акумулятор автомобільний ROCKET 50Ah (SMF 65B24LS) | 4 115 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо