Бойлер Roda Palladium 80 SV2
Відео 1Фото 8 | 5 760 грн. Якісний накопичувальний електричний водонагрівач побутового класу місткістю 80 л. обладнаний системою цифрового управління з інформативним LED-дисплеєм і двома високоефективними «сухими» трубчастими нагрівачами. Зовнішній циліндричний корпус глибиною 41 см призначений для настінного вертикального монтажу. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, призначений для організації основних або резервних систем гарячого водопостачання в міських квартирах, котеджах або готельних номерах. Продуктивності і об'єму водонагрівача Roda Palladium 80 SV2 досить для задоволення типових побутових потреб невеликої сім'ї чисельністю 2-3 чоловік. Він оснащений двома "сухими" нагрівачами загальною потужністю 2 кВт (2х1000 Вт). Конструкція таких тенів не передбачає прямого ко...нтакту нагрівача з водою, що самим позитивним чином позначається на терміні їх служби. Також варто відзначити збільшену площу теплопередачі, що знижує утворення накипу, яка може стати серйозною проблемою при експлуатації з водою, що має підвищену карбонатну жорсткість. Внутрішній бак апарату виконаний з високоякісної холоднокатаної листової сталі, захищеної термостійкою емаллю і змінним магнієвим протекторним анодом. |
Roda Palladium 80 SV2 |
|
Якісний накопичувальний електричний водонагрівач побутового класу місткістю 80 л. обладнаний системою цифрового управління з інформативним LED-дисплеєм і двома високоефективними «сухими» трубчастими нагрівачами. Зовнішній циліндричний корпус глибиною 41 см призначений для настінного вертикального монтажу. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, призначений для організації основних або резервних систем гарячого водопостачання в міських квартирах, котеджах або готельних номерах.
Продуктивності і об'єму водонагрівача Roda Palladium 80 SV2 досить для задоволення типових побутових потреб невеликої сім'ї чисельністю 2-3 чоловік. Він оснащений двома "сухими" нагрівачами загальною потужністю 2 кВт (2х1000 Вт). Конструкція таких тенів не передбачає прямого контакту нагрівача з водою, що самим позитивним чином позначається на терміні їх служби. Також варто відзначити збільшену площу теплопередачі, що знижує утворення накипу, яка може стати серйозною проблемою при експлуатації з водою, що має підвищену карбонатну жорсткість. Внутрішній бак апарату виконаний з високоякісної холоднокатаної листової сталі, захищеної термостійкою емаллю і змінним магнієвим протекторним анодом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roda.
Модификації Roda Palladium 80 SV2
Ціни на Roda Palladium 80 SV2 |
---|---|---|---|---|
Roda Palladium 30 V2 | від 5 646 грн. | 1 пропозиція | ||
Roda Palladium 50 V2 | від 4 849 грн. | 2 пропозиції | ||
Roda Palladium 80 SV2 | від 5 760 грн. | 1 пропозиція | ||
Roda Palladium 100 V2 | від 6 503 грн. | 1 пропозиція | ||
Roda Palladium 120 V2 | від 7 569 грн. | 1 пропозиція |