Бойлер Roda Palladium 30 V
Відео 5 |
Roda Palladium 30 V |
|
Модифікації з приставкою V оснащуються індикатором температури води.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
1 1 8 38 |
Користуємося з жовтня минулого року - не поганого сказати не можу про бойлер, працює просто відмінно, на свою ціну дуже вигідна покупка. Рекомендую! просунуте управління для цієї цінової категорії, швидкість нагрівання зробили б його плоскої форми - був би ідеальний бойлер для мене) користуюся Roda Palladium 30 V місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Бойлер із зовні нагрітий! 2.4kw на добу, якщо бойлером не користуються.(у приміщенні 27 градусів за цельсієм) гарний В Україні (97% братів люблять налюбити брата) чек не дали гарантійний талон відсутній упаковка не фірмова, а просто картон з комп'ютерною наклейкою. така ж наклейка на бойлері або ввозять брак або збирають рукожопі інструкція тільки українською! в інструкції немає повного опису (наприклад на який і як працює ЕКО режим) та й взагалі не ясно що це за модель. наклейку зараз намалювати не проблема. на фото схожий тільки немає стрілочного градусника. користуюся Roda Palladium 50 V менше місяця |
перший купили в 2013 році 80 л і звичайний, він дуже круглий, але місця досить вийшло нормально, для двох людей і мити посуд відмінно. У 2015 році переїхали і народилася дитина то купили і поставили 100 л версію Слім, він уже але просто довше, сів у нішу туалету так що і не помітно що там він є))) 100 л взагалі відмінно якщо у Вас двотарифний лічильник, вночі нагріли і на весь день вистачило плюс увечері прийняти нам душ і малій купатись. Тільки цього року, виходить через 5 років 1 покажчик аннода перестав горіти)) дуже класна і зручна річ, т.к. за інструкцією анноди потрібно міняти кожні 3 роки і Ви не знаєте дійсно потрібно чи він там ще є)) так ось з Реда Палладіум слим, такої проблеми не буде, як і зайвого разу сервісу. Дуже задоволені, що нам колись порадили саме Реда, оскільки бойлерами користувалися багато і різними фірмами з 2000 року. Цей тепер міняємо просто на велику версію)) датчик аннода, версія слім дуже акуратна, дисплей. за 8 років не знайшли користуюся Roda Palladium 100 V більше року |
Показано 3 з 48 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Roda Palladium 30 V
Ціни на Roda Palladium 30 V |
---|---|---|---|---|
Roda Palladium 30 V | від 5 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Roda Palladium 50 V | від 5 178 грн. | 3 пропозиції | ||
Roda Palladium 80 V | від 6 010 грн. | 3 пропозиції | ||
Roda Palladium 100 V | від 6 786 грн. | 1 пропозиція | ||
Roda Palladium 120 V | від 4 959 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →