Бойлер Eldom Eureka WV08046D
Фото 8 |
Eldom Eureka WV08046D |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eldom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eldom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eldom Eureka WV08046D
Усі ціни 28 →Eldom Eldom Eureka 80 WV08046D | 9 540 грн. |
Водонагрівач Eldom Eureka 80 2x1.0 kW WV08046D 2563 | 9 540 грн. |
Водонагреватель Eldom Eureka 80 2x1.0 kW WV08046D | 9 688 грн. |
Водонагрівач ELDOM EUREKA 80 2X1.0 KW WV08046D 002388 | 9 099 грн. |
Eldom Водонагрівач Eldom Eureka 80 2x1.0 kW WV08046D | 10 019 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Eldom Eureka WV08046D
Ціни на Eldom Eureka WV08046D |
---|---|---|---|---|
Eldom Eureka WV08046D | від 8 505 грн. | 28 пропозицій | ||
Eldom Eureka WV10046D | від 10 879 грн. | 3 пропозиції | ||
Eldom Eureka WV15046D | від 13 688 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →