Радіатор опалення Roda RSR 11 500x1600
від 3 248 до 3 999 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Roda RSR 11 13
Характеристики
Roda RSR 11 500x1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Roda RSR 11 500x1600
Сортувати
Roda Roda RSR 11 500x1600 | 3 249 грн. |
Roda Roda RSR 11 500x1600 | 3 248 грн. |
Roda 11 R 500х1600 мм (0302010119-000025506) 11R500х1600мм(0302010119-0000 | 3 999 грн. |
Радіатор сталевий Roda 11 R 500 x 1600 бічний | 3 999 грн. |
Радіатор сталевий Roda 11 R 500х1600 | 3 999 грн. |
Закрити
Рекомендуємо