Звукова карта Rode AI-Micro
Відео 11Фото 12 |
Rode AI-Micro
Призначення:аудіоінтерфейс
Кількість каналів:2
Інтерфейс:USB
Розрядність ЦАП:24 біт
Всі характеристики
Відеоогляди
Звуковая карта RODE AI-Micro
1 жовтня 20221 274 перегляда
Record Audio on iPhone W/ Rode Lavalier II + Wireless Go II + Ai Micro
18 січня 20227 127 переглядів
RODE AI-Micro - Record 2 Lavaliers to your Phone, Mac, or PC
26 грудня 202138 699 переглядів
Record ANY Two Mics Into ANY Phone or Computer | RODE AI-Micro First Look!
17 листопада 202118 585 переглядів
Rode AI-Micro Review / Test / How To Use + Giveaway
10 листопада 20217 452 перегляда
Best Audio For PC & Phones With RODE AI-Micro Audio Interface
28 листопада 20217 279 переглядів
Features and Specifications of the AI-Micro
3 листопада 202170 656 переглядів
Rode AI-Micro | Can it be fixed with Updates? - Review / Test
20 грудня 20217 966 переглядів
Rode AI-Micro Settings | Using the Rode Central and Rode Reporter Apps
18 лютого 202216 690 переглядів
RODE AI Micro Review (Sound Test & 3 Use Cases)
4 квітня 202211 494 перегляда
Introducing the AI-Micro
3 листопада 202189 888 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 6 999 грн.
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 5 391 грн.
для ноутбука, для iPhone, геймерська, USB, каналів: 2, ЦАП: 24 біт, АЦП: 16 біт
від 1 964 грн.
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 5.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт, вихід на передню панель
від 1 100 грн.
для ноутбука, звичайна, USB C, каналів: 2, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 4 299 грн.
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 492 грн.
внутрішня, звичайна, PCI, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт, вихід на передню панель