Навушники
Rode NTH-100M
Відео 20Фото 7 |
Rode NTH-100M |
|
Широкий частотний діапазон, гарна комплектація, професійне звучання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rode 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rode.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rode NTH-100M
Усі ціни 8 →Навушники Rode NTH100M | 9 400 грн. |
Навушники Rode NTH-100M 233982 | 9 400 грн. |
RØDE RODE NTH-100M | 9 400 грн. |
Наушники с микрофоном Rode NTH-100M Black | 9 200 грн. |
Rode NTH-100M | 9 400 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →