Beyerdynamic MMX 150
Відео 29Фото 19 |
Beyerdynamic MMX 150 2022 рікзнімний кабель |
|
Повнорозмірна гарнітура закритого типу від німецького виробника студійних і Hi-Fi навушників Beyerdynamic з комбінованим підключенням (3.5-мм аудіо + USB A), дуже зручною конструкцією і фірмовими динамічними випромінювачами, якими славляться німецькі інженери. В основі навушників лежать 40-міліметрові драйвери преміумкласу з моніторних навушників Beyerdynamic, які інженери компанії переналаштували, адаптувавши їхній характер під ігри.
Зокрема динаміки забезпечують потужне та ефектне звучання з розширеним частотним діапазоном (5 – 30000 Гц) без сильних перекосів у бік басів. Особливо добре їм вдається точність позиціонування та просторова локалізація, що стане у нагоді фанатом онлайн шутерів. Як і належить навушникам виробництва Beyerdynamic, ця модель вийшла зручною та функціональною. Широке та м'яке оголов'я з міцними алюмінієвими тримачами забезпечують надійність та комфорт при тривалому використанні, а амбушури з накладками з піни з ефектом пам'яті гарантують вухам тривалий комфорт.
Основні органи управління винесені прямо на корпус: на одній із чаш розташований зручний регулятор гучності, поруч із ним кнопка Mode для швидкого перемикання звукових режимів. Для спілкування в голосовому чаті передбачено розташований на гнучкій штанзі кардіоїдний конденсаторний мікрофон META VOICE з функцією активного шумоподавлення, яка ефективно гасить фоновий шум на кшталт кліків кнопок мишки або геймпада. Мікрофон від'єднується, завдяки чому гарнітура трансформується на стильні повнорозмірні навушники.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beyerdynamic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beyerdynamic.
Купити Beyerdynamic MMX 150
Усі ціни 33 →Гарнітура Beyerdynamic MMX 150 grey 32 ohms | 5 616 грн. |
Ігрові навушники Beyerdynamic MMX 150 32 ohms Grey 528983 | 5 616 грн. |
Beyerdynamic Beyerdynamic MMX 150 Black (32 ohms) | 5 616 грн. |
Навушники Beyerdynamic MMX 150 Black (528982) | 5 616 грн. |
Наушники Beyerdynamic MMX 150 Черные (528982) 528982 | 5 616 грн. |