Робоча станція Roland Fantom-06
Відео 10Фото 6 |
Roland Fantom-06 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roland 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roland.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roland Fantom-06
Усі ціни 6 →Синтезатор Roland FANTOM-06 | 65 432 грн. |
Roland Fantom 06 syntezator | 81 480 грн. |
Roland Fantom 06 syntezator | 64 903 грн. |
Робоча станція Roland Fantom 06 | 64 999 грн. |
Roland Fantom 06 syntezator | 66 486 грн. |
Roland Fantom 06 syntezator | 63 320 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →