Синтезатор Roland AX-Edge
Відео 8Фото 19 |
Roland AX-Edge |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roland 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roland.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roland AX-Edge
Усі ціни 15 →Синтезатор Roland AX Edge White | 49 700 грн. |
Roland AX-Edge B Keytar syntezator na pasku | 52 040 грн. |
Roland AX-Edge W Keytar | 48 954 грн. |
Кейтар Roland AX-Edge WH | 49 499 грн. |
Roland AX-Edge W Keytar | 50 148 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →