Прасувальна дошка Rolser K-22 (K06015-2069)
Фото 11 |
Rolser K-22 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rolser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rolser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rolser K-22
Усі ціни 13 →Гладильная доска Rolser K-22 Blanco/Negro 120х38 см (K06015-2064) | 4 232 грн. |
Прасувальна дошка Rolser K-22 Blanco/Negro 120х38 см (K06015-2064) | 3 825 грн. |
Дошка для прасування Rolser K-22 Blanco/Negro (K06015-2064) | 4 180 грн. |
Гладильная доска Rolser K-22 Blanco/Negro (K06015-2064) (930456) 930456 | 3 965 грн. |
Прасувальна дошка Rolser K-22 Blanco/Negro (K06015-2064) (930456) 930456 | 4 499 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →