Сушарка для фруктів Rommelsbacher DA 900
Відео 1Фото 5 |
Rommelsbacher DA 900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rommelsbacher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rommelsbacher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rommelsbacher DA 900
Усі ціни 6 →Професійний дегідратор Rommelsbacher DA 900 | 12 900 грн. |
Сушарка для фруктів та овочів Rommelsbacher Da 900 | 12 901 грн. |
Сушарка для фруктів Rommelsbacher DA 900 | 11 499 грн. |
Дегідратор Rommelsbacher DA 900 | 12 126 грн. |
Сушка Rommelsbacher DA 900 | 12 872 грн. |
Професійний дегідратор Rommelsbacher DA 900 | 12 900 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості сушарки для фруктів Rommelsbacher DA 900:
- Довжина мережевого шнура — 190 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →