Кавоварка Rommelsbacher EKS 3010 нержавіюча сталь
Rommelsbacher EKS 3010 нержавіюча сталь |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rommelsbacher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rommelsbacher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rommelsbacher EKS 3010 нержавіюча сталь
Кавова машина-кавоварка Rommelsbacher EKS 3010 | 15 195 грн. |
Кавомашина-кавоварка еспресо Rommelsbacher EKS 3010 | 15 195 грн. |
Кавова машина-кововарка Rommelsbacher EKS 3010 | 15 195 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →