Бутербродниця Rommelsbacher ST 710
Відео 1Фото 13 |
Rommelsbacher ST 710 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rommelsbacher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rommelsbacher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rommelsbacher ST 710
Сендвичниця Rommelsbacher ST 710 for Fun 2 | 1 660 грн. |
Rommelsbacher St 710 для 2 | 1 660 грн. |
Сендвічниця Rommelsbacher ST 710 Fun for 2 | 1 660 грн. |
Сендвичниця Rommelsbacher ST 710 Fun for 2 | 1 660 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →