Powerbank Romoss SW30 (PB931002)
Фото 7 |
Romoss SW30 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Romoss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Romoss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Romoss SW30
Універсальна мобільна батарея Romoss SW30 26800mAh PD 30W white (PB931002) | 2 250 грн. |
Romoss SW30 26800mAh (PB931002, PSW30-152-1133H) Power Bank Romoss 30000mA | 1 399 грн. |
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Romoss SW30 26800mAh (PB931002) 964073 | 1 299 грн. |