Powerbank Romoss PEA40
Фото 4 |
Romoss PEA40 |
|
Недорога портативна батарея для зарядки гаджетів, що сіли вдалині від розеток, обладнана літій-полімерним акумулятором великої ємності на 40000 мАгод. Реально з "баків" повербанка можна отримати 25200 мАгод ємності безпосередньо для підключених пристроїв. Модель зібрана в пластиковому корпусі товщиною 4.4 см та вагою близько 900 г. На верхню панель Romoss PEA40 вивели цифровий інфо-екран, який слугує для відображення залишкового відсотка заряду вбудованої батареї.
Вихідні інтерфейси моделі представлені двома портами USB A з максимальною потужністю 18 Вт та одним двостороннім роз'ємом USB type C з підтримкою прискореної зарядки за протоколом Power Delivery 3.0 (18 Вт). Загалом же повербанк отримав підтримку швидкої зарядки за стандартами Qualcomm Quick Charge 3.0, Samsung Adaptive Fast Charging і Huawei SuperCharge Protocol. Для заповнення енергетичних запасів у осередках акумулятора портативної батареї служать вхідні роз'єми microUSB і USB type C. На повну процедуру зарядки власної батареї моделі витрачається близько 10 годин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Romoss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Romoss.
Купити Romoss PEA40
Усі ціни 24 →Зовнішній акумулятор Romoss Power Bank 40000mAh 18W PEA40 (PEA40-112-2135) | 1 379 грн. |
Power Bank Romoss 40000mah 18 W PEA40 (PEA40-112-2135) | 1 399 грн. |
Зовнішній акумулятор Romoss Power Bank 40000mah PEA40 Black (PEA40-112-213 | 1 399 грн. |
Зовнішній акумулятор (павербанк) Romoss 40000mAh 18W PEA40 Black (PEA40-11 | 1 817 грн. |
Внешний аккумулятор Romoss Power Bank 40000mah PEA40 Black (PEA40-112-2135 | 1 399 грн. |