Болгарка Ronix 3100
Відео 2Фото 8 |
Ronix 3100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ronix 3100
Усі ціни 15 →Угловая шлифмашина Ronix 3100, болгарка 1100Вт, 115мм | 1 499 грн. |
Шлифовальная машина Ronix 1100Вт, 115мм (3100) | 1 747 грн. |
Кутова шліфмашина 1100Вт, 115мм 3100 | 1 499 грн. |
Шліфувальна машина Ronix 1100Вт, 115мм (3100) 3100 | 1 499 грн. |
Ronix 3100 | 1 499 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →