Болгарка Machtz MAG-12/1000
Відео 3Фото 7 |
Machtz MAG-12/1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Machtz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Machtz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Machtz MAG-12/1000
Machtz Болгарка Machtz MAG-12/1000 (11001) | 1 690 грн. |
Шліфмашина кутова Mchtz MAG-12/1000, болгарка 1000Вт | 1 195 грн. |
Шліфмашина кутова Mаchtz MAG-12/1000, болгарка | 1 195 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →