Вантажна шина Rosava I-332 12 R20 154J
Виберіть розмір вантажної шини
Rosava I-332 12 R20 154J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rosava I-332 12 R20 154J
Усі ціни 11 →Rosava И-332 (універсальна) 12.00 R20 154/149J | 14 005 грн. |
Росава И-332, Д-4 (универсальная) 12.00 R20 154/149J PR18 | 9 812 грн. |
Rosava И-332 (универсальная) 12 R20 154J | 11 648 грн. |
ROSAVA И-332 Д-4 (універсальна) 12.00R20 154/149J 18PR | 11 630 грн. |
ROSAVA ROSAVA И-332 Д-4 (універсальна) 12.00R20 154/149J 18PR | 11 794 грн. |
ще 6 пропозицій