Вантажна шина Rosava ID-304 12 R20 150J
Виберіть розмір вантажної шини
Rosava ID-304 12 R20 150J 12 R20 " 150 J 12 R20 " 154 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rosava ID-304 12 R20 150J
Усі ціни 11 →Rosava ИД-304 (універсальна) 12.00 R20 150/146J 16PR | 12 558 грн. |
Rosava ИД-304 (универсальная) 12 R20 150J | 12 398 грн. |
Росава ИД-304 (универсальная) 12.00 R20 150/146J PR16 | 12 489 грн. |
ROSAVA Вантажна шина ROSAVA ИД-304 У-4 12.00R20 150/146J | 12 084 грн. |
Росава ИД-304 У-4 (12/R20 150J) | 12 585 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Rosava ID-304 12 R20 150J
Ціни на Rosava ID-304 12 R20 150J |
---|---|---|---|---|
Rosava ID-304 12 R20 150J | від 10 265 грн. | 11 пропозицій | ||
Rosava ID-304 12 R20 154J | від 12 028 грн. | 10 пропозицій |