Вантажна шина Rosava TR-204 18.4 R38 146A8
Виберіть розмір вантажної шини
Rosava TR-204 18.4 R38 146A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rosava TR-204 18.4 R38 146A8
Rosava TR-204 18.40 R38 146A8 | 31 088 грн. |
Rosava TR-204 18.4 R38 146A8 | 29 808 грн. |
Cільгосп шина ROSAVA TR-204 18.4R38 146A8 | 28 762 грн. |
Грузовые шины Росава TR-204 (с/х) 18.4 R38 146A8 1001455019 | 29 969 грн. |
ROSAVA Cільгосп шина ROSAVA TR-204 18.4R38 146A8 | 28 899 грн. |