Тепловентилятор Electrolux EFH/S-1125
Electrolux EFH/S-1125 термостат |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EFH/S-1125
Усі ціни 50 →Electrolux Electrolux Prime EFH/S-1125 | 799 грн. |
Тепловентилятор Electrolux EFH/S-+1125 EFH/S-1125 | 784 грн. |
Тепловентилятор керамічний Electrolux EFH/S-1125 | 1 030 грн. |
ELECTROLUX EFH/S-1125 | 784 грн. |
ELECTROLUX EFH/S-1125 | 784 грн. |
ще 20 пропозицій
Очікував іншого, зігріває лише там де дує за 50 сантиметрів від дуйки ще й воняє горілим і шумить. Ні, одні мінуси Краще зверніть увагу на маленький камін. Дмитро: користуюся Electrolux EFH/S-1125 кілька місяців |
Додати відгук
Додаткові функції і можливості тепловентилятора Electrolux EFH/S-1125:
- Ручка для перенесення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →