Тепловентилятор WetAir WFH-30W
WetAir WFH-30W термостатповоротний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WetAir 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WetAir.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WetAir WFH-30W
Усі ціни 19 →WetAir WetAir WFH-30W | 1 299 грн. |
WETAIR WFH-30W | 1 226 грн. |
WETAIR WFH-30W | 1 220 грн. |
Тепловентилятор WetAir WFH-30W | 999 грн. |
Обігрівач WetAir WFH-30W | 1 467 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →