Тепловентилятор Domotec MS-5905
Domotec MS-5905 термостатповоротний |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Купити Domotec MS-5905
Усі ціни 11 →Тепловентилятор с терморегулятором и таймером DOMOTEC MS-5905/ 220V/1500W | 970 грн. |
Тепловентилятор дуйчик Domotec MS-5905 1500 Вт | 2 300 грн. |
Тепловентилятор Domotec Heater MS-5905 | 920 грн. |
Тепловентилятор Domotec Heater електричний портативний білий (33-4-MS-5905 | 1 110 грн. |
Нагрівач тепловентилятор DOMOTEC MS-5905 1500 Вт / 3 режими роботи / керам | 750 грн. |
Сріблястий корпус для будь-якого інтер'єру
Бюджетний підлоговий тепловентилятор Domotec MS - 5905 зареєстрований як український продукт, але виробляється в Китаї. У моделі приємний дизайн сріблястого корпусу, який відмінно впишеться в будь-який інтер'єр. Вгорі розташована не складається арочна ручка для перенесення, а на невеликому виступі фасаду знаходиться світловий індикатор роботи. Потужності нагрівального елементу 1500 Вт, виготовленого з керамічних пластин, досить для ефективного обігріву приміщення максимальною площею 15 м², що дозволяє використовувати прилад для робочих просторів, де не передбачено опалення або в період міжсезоння.
Поворотна система
На верхньому майданчику корпусу, що має невеликий ухил, знаходиться кнопка включення живлення і 2 поворотні ручки перемикачів, які дозволяють вибрати режим роботи і встановити температуру обігріву. Користувачеві доступні 3 режими роботи приладу: Обігрів на середній (I) і повній (II) потужності, а також обдув холодним повітрям (значок з символом вентилятора). Корисною функцією пристрою є поворотна система, яка задає кутове переміщення корпусу обігрівача, розташованого на невисокій підставці. Це сприяє кращому розподілу тепла по всьому об'єму приміщення. Наявність вбудованого термостата забезпечує не тільки контроль заданої температури, але і захист від перегріву, а якщо прилад випадково перекинеться, то він автоматично відключиться.