Плойка Rotex RHC 440-C
Rotex RHC 440-C |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RHC 440-C
Усі ціни 10 →Rotex RHC440-C | 425 грн. |
Плойка ROTEX RHC 440-C | 391 грн. |
Електрощипці Rotex RHC440-C RHC-440-C | 315 грн. |
Конусна плойка ROTEX RHC440-C | 523 грн. |
Конусна плойка ROTEX RHC440-C | 531 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →