Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Фени й прилади для укладання   /   Domotec

Плойка Domotec MS-4907

Фото - Фен Domotec MS-4907
Фото 4
Domotec MS-4907
Колір
Тип пристрою
плойка
Без затискача
Потужність
25 Вт
Температурні режими
1 / до 200 °C /
Покриття нагрівального елементу
кераміка
Насадки і комплектація
конусна плойка
Петля для підвішування
Поворот шнура на 360°
Офіційний сайт
domotec.od.ua
Дата додавання на E-Katalog
травень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.

Купити Domotec MS-4907

Усі ціни 46 →

Конусна плойка для волосся щипці для завивки локонів чорна Domotec MS-4907

Маркетплейс: MAUDAU  AngarButik З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
417 грн.

Конусна плойка для волосся DOMOTEC MS-4907, стайлер для завивки, стайлер для укладання

Маркетплейс: Rozetka.ua  ProPump З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
459 грн.

Конусна плойка з конусоподібною формою та швидким нагріванням Domotec MS-4907 для створення природних хвиль та локонів різно

Маркетплейс: Rozetka.ua  Odessium Store З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
540 грн.

Конусна плойка Щипці Domotec MS-4907 Чорна (14160)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Elecat З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
555 грн.

Плойка для волосся DomoteС MS-4907 30 Вт червона 4767889

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
546 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Domotec MS-4907