Бойлер Round VMR 80
Round VMR 80 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Round 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Round.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Round VMR 80
Усі ціни 12 →Round Round 80 VMR 951267 | 4 579 грн. |
Водонагрівач Round VMR 80 (1500W)(951267) | 4 349 грн. |
Бойлер Round 80 Vmr | 4 580 грн. |
Бойлер Atlantic Round vmr 80 | 4 589 грн. |
Водонагреватель бытовой электрический ROUND VMR 80 (1500W) 951267 | 4 579 грн. |
ще 7 пропозицій
2 2 1 3 |
я брав на пробу, щоб переконатися, що бойлер - це краще, ніж котел двоконтурний, переконався і тепер купив горіння з сух. тінами і товстою теплоізоляцією 40мм і вагою 31кг, а не це дешеве з 20мм теплоізоляції і вагою 17кг, і облізлою, на пів бака, емалью 2,5роки не потік, виконує свої функції емаль облізла, вода смердить металом і якщо довго стоїть без розбору води, то спершу витікає коричнева вода
клапан низької якості вимагає відразу заміни, бо через рік почав пропускати води у зворотному напрямку зі страшними звуками (довго шукавши звідки ті звуки) як перфоратор |
Бак супер. Пропрацював понад 14 років. Змінюю на таку саму модель. Недоліків немає. рекомендую купити обов'язково |
Недорогий, але об'ємистий водонагрівач я вирішив придбати для того, щоб улітку не носити окріп у каструлях і відрах із кухні. Сім я у мене не маленька, 4 людини, так що брати щось більш компактне вже не було сенсу, а замахуватися на велику ємність просто не було грошей. Та й гріються моделі більшого обсягу так довго, що простіше вже на газі окропу приготувати)) Це один із найдешевших накопичувальних водонагрівачів такого великого об'єму. Він зроблений в Україні і це важливо, бо з грошима у нас у сім'ї зараз напружено. Але вважаю, що готувати "сані влітку", це гарна ідея. До початку літа, коли у потенційних покупців почнуть вимикати гарячу воду, ціни, напевно, міцно підростуть. Об'єм пристойний та при акуратному використанні на душ для 3-4 осіб його достатньо. Нагрівач один, звичайний півторакіловатник. Є регулятор температури, він захований під кришкою і дозволяє міняти нагрів від 40-45 (може і менше, але ми не пробували) до 60 градусів. Принцип регулювання простий і надійний, як двері, термомеханічний, є захист від перегріву. Бак сталевий, емальований із додатковим захистом анодом із магнієвого сплаву. Несподівано отримав 2 роки повної гарантії на електричну частину та три роки на сам бак. Гріється зовсім не швидко. Максимальні 60 градусів набирає приблизно за 4 години (треба врахувати, що вода із крана зараз дуже холодна). Щоб переналаштувати температуру води, потрібно лізти під кришку, розташовану внизу бака. З одного боку часто це робити не доводиться, налаштовуйся і користуйся, але іноді потрібно підвищити зі звично налаштованих 50-55 градусів до максимуму, а швидко це зробити не вийде. Також мені незрозуміло навіщо індикатор включення поставили внизу. У нас бак встановлений невисоко і до цього індикатора сильно потрібно нахилятися. |
Показано 3 з 9 відгуків
ще 6 відгуків
18 січня 2021, 12:03
Бойлеру 2,5роки, облізла емаль всередині, іржава вода #
бойлеру 2,5роки,
облізла емаль всередині на половину корпусу,
іржава вода,
Постійно (раз на 8-10місяців ) мився, анод ще є (40%) куди звертатися м. Хмельницький
Гарантія?, чи купити новий якийсь Gorenje чи ще щось інше?
облізла емаль всередині на половину корпусу,
іржава вода,
Постійно (раз на 8-10місяців ) мився, анод ще є (40%) куди звертатися м. Хмельницький
Гарантія?, чи купити новий якийсь Gorenje чи ще щось інше?
Показано 3 із 70 запитань
ще 15 запитань
Додаткові функції і можливості водонагрівача Round VMR 80:
- Автоматичний режим роботи
- Модель VMR 50 — об'єм баку 50 л
- Модель VMR 100 — об'єм баку 100 л
Модификації Round VMR 80
Ціни на Round VMR 80 |
---|---|---|---|---|
Round VMR 50 | від 4 159 грн. | 14 пропозицій | ||
Round VMR 80 | від 4 349 грн. | 12 пропозицій | ||
Round VMR 100 | від 5 404 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →