Бойлер Atlantic Round Standart VMR 80
Відео 26Фото 2 |
Atlantic Round Standart VMR 80 |
|
Недорогий електричний накопичувальний водонагрівач з лінійки Atlantic Round VMR зразка 2013 року. Належить до моделей середньої ємності, монтується на стіну у вертикальній орієнтації. Позиціонується як доступний продукт базової цінової категорії, призначений для організації системи гарячого водопостачання в приватному будинку або міській квартирі. Може задовольнити побутові потреби невеликої сім'ї чисельністю 2-3 людини.
Завдяки значному корисному об'єму може працювати відразу на кілька точок розбору води. Конструкція водонагрівача Atlantic Round Standart VMR 80 складається із зовнішнього металевого корпусу, ефективної теплоізоляції зі спіненого пінополіуретану високої щільності, а також міцного внутрішнього бака, виготовленого з холоднокатаної листової сталі, і розрахованого на експлуатацію при тиску води до 8 бар.
Для захисту металу від агресивного впливу гарячої води на сталь використовується емалеве покриття, стійке до різкого перепаду температур. Додаткова електрохімічна захист від корозії здійснюється змінним протекторним магнієвим анодом. Для регулювання температури використовується надійний механічний термостат. Контроль температури виконується простим біметалічним термометром. Погружной мідний ТЕН потужністю 1500 Вт нагріває весь об'єм апарату від 15 до 65 °C менш ніж за 3 години.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlantic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlantic.
Купити Atlantic Round Standart VMR 80
Усі ціни 32 →Atlantic ROUND VMR 80 951267 | 4 579 грн. |
Atlantic Atlantic ROUND VMR 80 | 4 579 грн. |
Водонагрівач (бойлер) Atlantic ROUND 80 VMR | 4 258 грн. |
Водонагрівач Atlantic Round VMR 80 (951267) | 4 579 грн. |
Водонагрівач Atlantic Round VMR 80 | 4 349 грн. |
Цього року ми із дружиною зустрічаємо сезон відключення гарячої води у всій зброї. Я заздалегідь вибрав і купив цей водонагрівач, тому тепер головне без холодної води не залишитися )) Невеликий за розмірами та скромною п'ятдесятилітровою ємністю водонагрівач. Більшого розміру я брати не хотів, тому що електроенергії він також споживає пропорційно більше. А так дві дорослі людини можуть буш прийняти без проблем. З повністю остиглого стану до максимальної температури 65 градусів чекати доводиться менше двох годин, а якщо вода всередині ще тепла того набагато швидше. Я налаштував термостат приблизно на 50-55 градусів. І вода виходить досить теплою та втрати тепла через теплоізоляцію виходять невеликими. До речі, вона тут сучасна, пінополіуретанова, але її товщину виробник точно не вказав. Є всі необхідні захисту, у тому числі від високого надлишкового тиску та перегріву. Так само бак добре захищений від корозії анодним захистом та спеціальною емаллю. Судячи з того, як повністю розігрітий до 65 градусів бак, втрачає температуру, теплоізоляція тут не дуже сильна. Виробник скромно заявив, що вона має змінну товщину і становить від 20 до 50 мм. Так от, може, десь випадково і вийшло 50 мм, але по периметру стінки явно не більше 16-20. Для порівняння у Горіння, Електролюксів та Аристонів цієї теплоізолюючої піни не менше 24 мм, а у Бошів взагалі мінімальний шар дорівнює 32мм. |
Французька компанія Atlantic, якій належить торгова марка Round, випускає водонагрівачі майже півстоліття. Модель Standart VMR 80 — економічне рішення, що поєднує в собі елегантний дизайн і передові технології.
Просто — значить надійно
Водонагрівачі серії Standart завоювали популярність, завдяки добре збалансованому симбіозу ціни, ефективності, простоті експлуатації і якості виготовлення. VMR 80 — класична модель циліндричної форми, призначена для вертикальної установки. Дизайн її комусь здасться занадто простим, але незграбності в ньому немає, а безшумна робота і низька витрата електроенергії 1,5 кВт/год зроблять прилад не тільки непомітним, але і незамінним в побуті.
ТЕН в моделі «мокрий», тобто відкритий, без кожуха. Такий ТЕН потребує періодичного чищення від накипу і вважається менш довговічним, ніж сухий. Ймовірно, з цієї причини гарантія на робочий бак нетривала — 3 роки. Але практика показує, що якщо за цей час нагрівач не зламався, то пропрацює без проблем ще, як мінімум, стільки ж, якщо регулярно його обслуговувати і раз на рік міняти магнієвий анод, як рекомендовано виробником. До речі, заміна анода є обов'язковою умовою для виконання гарантійних зобов'язань.
Нагрівається повний бак VMR 80 до 65°C за 3 години 6 хвилин. Довго, звичайно, але, враховуючи рівень бюджетності моделі, можна і почекати. Зате бойлер добре зберігає тепло, завдяки щільному шару пінополіуретанової ізоляції між робочим і зовнішнім баком, за добу втрачаючи всього 5-6°С.
Технології на варті якості
Внутрішня сторона робочого бака покрита емаллю з вмістом кобальту, титану, які разом з магнієвим анодом затримують розвиток корозії.
З інших технологічних особливостей, спрямованих на збільшення терміну служби виробу, відзначимо також наявність захисту від перегріву і клапана для скидання надлишкового тиску в баку.
Механічне управління просте і інтуїтивно зрозуміле, індикатор температури розташований на видному місці і добре проглядається, а ось регулятор захований під захисною кришкою, ймовірно, щоб не було спокуси часто крутити його туди-сюди.
Словом, якщо потрібен простий бюджетний водонагрівач для сім'ї з трьох осіб, Atlantic Round Standart VMR 80 — дуже вдалий вибір.
- Робочий тиск — 8 бар
Модификації Atlantic Round Standart VMR 80
Ціни на Atlantic Round Standart VMR 80 |
---|---|---|---|---|
Atlantic Round Standart VMR 50 | від 4 072 грн. | 33 пропозиції | ||
Atlantic Round Standart VMR 80 | від 4 044 грн. | 32 пропозиції | ||
Atlantic Round Standart VMR 100 | від 5 000 грн. | 36 пропозицій |