Пилосос
Rowenta X-Force Flex 9.6 Allergy RH 2037 WO
Фото 10 |
Rowenta X-Force Flex 9.6 Allergy RH 2037 WO |
|
Автоматичне регулювання потужності залежно від покриття.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rowenta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rowenta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rowenta X-Force Flex 9.6 Allergy RH 2037 WO
Усі ціни 7 →Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.60 Allergy RH2037WO | 7 999 грн. |
Rowenta X-Force Flex 9.6 Allergy RH 2037 WO | 17 630 грн. |
Пилосос ROWENTA безпровідний X-Force 9.6 Allergy, 200Вт, конт пил -0,44л, | 9 699 грн. |
Rowenta X-Force Flex 9.6 Allergy RH 2037 WO | 18 060 грн. |
Пилосос Rowenta X-Force Flex 9.60 RH2037WO | 7 999 грн. |
Rowenta RH2037WO | 7 999 грн. |
Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force Flex 9.60 Allergy RH2037WO | 7 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →