набір для барбекю Roxon S601
Відео 3Фото 14 |
Roxon S601 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roxon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roxon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roxon S601
Усі ціни 10 →Мультитул для барбекю Roxon Multi BBQ MBT3 S601 | 1 320 грн. |
Набор для барбекю Roxon S601 (6 функций), стальной 321-1005 | 1 320 грн. |
Набор для пикника Компактный набор для барбекю Roxon S601 | 1 320 грн. |
Компактный мини набор для барбекю Roxon S601 металлический | 1 320 грн. |
Roxon Компактний набір для барбекю S601 металевий | 1 320 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості набору для пікніка Roxon S601:
- Є чохол
РекомендуємоПорівняти в таблиці →