Пилосос
Royalty Line BSCM-1400.60
Фото 4 |
Royalty Line BSCM-1400.60 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royalty Line 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royalty Line.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royalty Line BSCM-1400.60
Усі ціни 17 →Пилосос Royalty Line RL-BSCM1400.6 red | 2 792 грн. |
Пилосос Royalty Line BSCM-1400.60 циклонна система | 2 864 грн. |
Пилосос Royalty Line BSCM-1400.60 red | 3 245 грн. |
Циклонний пілосос Royalty Line BSCM-1400.60 Red | 3 566 грн. |
Пилосос без мішка Royalty Line BSCM-1400.60 Red S | 4 061 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →