Пилосос
FIRST Austria FA-5541
FIRST Austria FA-5541 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIRST Austria FA-5541
Усі ціни 47 →First First FA-5541-4-GR | 3 599 грн. |
Пилосос First FA-5541-4-BL | 3 599 грн. |
Пилосос First FA-5541-4-GR | 3 345 грн. |
Пылесос First fa-5541-4-bl | 3 359 грн. |
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) First FA-5541-4-GR | 3 199 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →