Автохолодильник Royalty Line RL-CB30 (RL-CB30-SIL)
Відео 1Фото 13 |
Royalty Line RL-CB30 |
|
Два режими роботи: економічний і на всю потужність.
Потужність в режимі охолодження при напрузі живлення 220-240 В: 60 Вт;
При напрузі живлення 12 B: 46 Вт.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royalty Line 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royalty Line.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royalty Line RL-CB30
Автохолодильник Royalty Line RL-CB30 | 2 805 грн. |
Переносний Автомобільний холодильник з підігрівом Royalty Line (RL-CB30) 3 | 3 199 грн. |
Автохолодильник для легкових автомобілів Royalty Line RL-CB 30 л | 2 890 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →