Автохолодильник Peme Ice-On IO-27L Classic
Фото 17 |
Peme Ice-On IO-27L Classic |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Peme 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Peme.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Peme Ice-On IO-27L Classic
Портативний холодильник термоелектричний Peme ice-on IO-27L Adventure Oran | 3 047 грн. |
Портативный холодильник Peme Ice-on 27L Sand Storm | 3 433 грн. |
Портативный холодильник Peme Ice-On Io-27l Classic Graphite | 3 043 грн. |
Портативный холодильник термоэлектрический Peme ice-on IO-27L Adventure Or | 3 043 грн. |
Портативний холодильник термоелектричний Peme ice-on IO-27L Adventure Oran | 3 037 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →