Автохолодильник MPM 28-CBM-08YA
Фото 4 |
MPM 28-CBM-08YA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM 28-CBM-08YA
Портативный холодильник MPM MPM-28-CBM-08YA | 3 502 грн. |
MPM MPM-28-CBM-08YA | 3 499 грн. |
Міні холодильник MPM-28-CBM-08YA | 3 499 грн. |
Автохолодильник MPM MPM-28-CBM-08YA 24 л | 3 499 грн. |
Автохолодильник MPM-28-CBM-08YA | 3 149 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →