Автохолодильник Mystery MTC-243
Відео 2Фото 4 |
Mystery MTC-243 |
|
Бюджетна пропозиція в полку термоелектричних автохолодильників з функціями охолодження і нагріву. Перемикання між режимами роботи агрегату здійснюється шляхом зміни полярності струму на напівпровідникових «пластинах Пельтьє». В режимі холодопродуктивності Mystery MTC-243 забезпечує охолодження на 14-16 °С нижче зовнішньої температури, максимальний нагрів можливий до температури близько +50 градусів за шкалою Цельсія. Модель оснащується робочою камерою на 24 л, додатковою кришкою з вбудованою крильчатку вентилятора і зручною ручкою для перенесення. Живлення на неї подається від гнізда автоприкурювача легкової машини (12 В). Термокотейнер не обтяжить автовласника зайвою вагою (3 кг) і займає в салоні або багажнику «залізного коня» мінімум місця (40x40x23 см).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mystery 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mystery.
Купити Mystery MTC-243
Усі ціни 7 →Автохолодильник Mystery 24л MTC-243 | 2 749 грн. |
Автомобильный холодильник Mystery mtc-243 | 2 509 грн. |
Mystery MTC-243 | 2 836 грн. |
Автохолодильник Mystery 24 л (MTC-243) | 2 549 грн. |
Автомобільний холодильник Mystery MTC-243 | 3 016 грн. |
Автохолодильник Mystery MTC-243 | 3 051 грн. |
Автохолодильник термоелектричний Mystery MTC-243 | 2 849 грн. |