Автохолодильник Camry CR 8065
Відео 1Фото 6 |
Camry CR 8065 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Camry 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Camry.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Camry CR 8065
Усі ціни 19 →Портативний холодильник термоелектричний Camry CR 8065 CR8065 | 2 174 грн. |
Автохолодильник Camry 21 л з підігрівом 12-220 В (CR 8065) | 2 651 грн. |
Портативний холодильник термоелектричний Camry CR 8065 | 2 309 грн. |
Портативный холодильник термоэлектрический Camry CR 8065 CR8065 | 2 170 грн. |
Портативный холодильник термоэлектрический Camry CR 8065 CR8065 | 2 164 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →