Автохолодильник Peme Ice-On IO-32L Classic
Фото 22 |
Peme Ice-On IO-32L Classic |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Peme 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Peme.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Peme Ice-On IO-32L Classic
Портативный холодильник Peme Ice-On Io-32L Adventure Orange | 3 433 грн. |
Портативный холодильник Peme Ice-On IO-32l Classic Graphite | 3 891 грн. |
Портативный холодильник Peme Ice-on IO-32L Pine Forest | 3 891 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →