Душовий піддон Rozzy Jenori 80RZ501
Rozzy Jenori 80RZ501 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori 80RZ501
Душовий піддон RJ квадратний 80х80х15 см 80RZ501 | 4 000 грн. |
Піддон для душової кабіни ROZZY JENORI 80RZ501 80x80x15см квадратний акрил | 4 000 грн. |
Душовий піддон акриловий RJ 80RZ501 | 3 800 грн. |
Душовий піддон RJ 80х80х15см квадратний 80RZ501 із сифоном білий (83477) | 4 000 грн. |
Модификації Rozzy Jenori 80RZ501
Ціни на Rozzy Jenori 80RZ501 |
---|---|---|---|---|
Rozzy Jenori 80RZ501 | від 3 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Rozzy Jenori 90RZ501 | від 3 870 грн. | 7 пропозицій | ||
Rozzy Jenori 100RZ501 | від 4 500 грн. | 6 пропозицій | ||
Rozzy Jenori 120RZ501 | від 5 400 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →