Тостер Russell Hobbs Inspire 24370
Відео 4Фото 8 |
Russell Hobbs Inspire 24370 білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Inspire 24370
Тостер Russell Hobbs Inspire 24370-56 | 2 413 грн. |
Тостер Russell Hobbs Inspire 24370-56 | 2 417 грн. |
Тостер Russell Hobbs Inspire 24370-56 | 2 407 грн. |
Відеоогляди
Модификації Russell Hobbs Inspire 24370
Ціни на Russell Hobbs Inspire 24370 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Inspire 24370 | від 2 407 грн. | 3 пропозиції | ||
Russell Hobbs Inspire 24371 | від 1 931 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →