Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Rydanz

Літня шина Rydanz Raleigh R06 235/55 R19 105W

Фото - Шини Rydanz Raleigh R06 235/55 R19 105W
Відео 2Фото 7
Виберіть розмір шин
Rydanz Raleigh R06 235/55 R19 105W
235/55 R19
105
W
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
235 мм
Профіль
55 %
Посадковий діаметр
19 "
Індекс навантаження
105
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Офіційний сайт
en.rydanz.com
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rydanz 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rydanz.

Купити Rydanz Raleigh R06 235/55 R19 105W

Усі ціни 14 →

RYDANZ Raleigh R06 235/55 ZR19 105W XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 709 грн.

Rydanz Raleigh R06 (235/55R19 105W XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 805 грн.

Шина RYDANZ Raleigh R06 235/55 R19 105W XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 354 грн.

Rydanz Raleigh R06 (235/55R19 105W)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 385 грн.

RYDANZ RALEIGH R06 235/55R19 105W

Smart-shina.comЗ нами 8 років
(Харків)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 558 грн.
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на Rydanz Raleigh R06 235/55 R19 105W

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Rydanz Raleigh R06 235/55 R19 105W

Ціни на Rydanz Raleigh R06 235/55 R19 105W
Rydanz Raleigh R06 235/55 R19 105W від 3 354 грн.14 пропозицій
Відеоогляди