Мінітрактор Ryobi RY48RM76A (5133004972)
Відео 2Фото 9 |
Ryobi RY48RM76A
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:12 В, 50 Агод
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:76 см
Висота косіння:від 35 мм, до 115 мм
Вага:178 кг
Потужність двигуна для їзди 1000 Вт, потужність для косіння 800 Вт
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики RY48RM76A
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ryobi RY48RM76A
Усі ціни 21 →Ryobi Ryobi RY48RM76A (5133004972) | 185 000 грн. |
Ryobi Газонокосарка-райдер RY48RM76A 48V 76CM, 1х50Ач 35-115мм, до 4000кв. | 179 450 грн. |
RYOBI RY48RM76A 48V 76CM (5133004972) | 185 000 грн. |
Газонокосарка-райдер Ryobi RY48RM76A 48V 76CM (5133004972) 5133004972 | 185 000 грн. |
Газонокосарка-райдер RYOBI акумуляторна 11R RY48RM76A (5133004972) | 185 000 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →