Газонокосарка Ryobi RY-18LM37A-140 (5133004578)
Ryobi RY-18LM37A-140
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:18 В, 4 Агод, 1 шт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:37 см
Висота косіння:від 25 мм, до 75 мм
Травозбірник:45 л
Вага:11 кг
Модель має два слоти під акумулятори, коли заряд першого закінчується – косарка автоматично перемикається на другий, що дозволяє продовжувати косіння не перериваючись на зарядку.
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики RY-18LM37A-140
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ryobi RY-18LM37A-140
Усі ціни 27 →Ryobi Ryobi ONE+ RY18LM37A-140 (5133004578) 5133004578 | 14 900 грн. |
Ryobi Газонокосарка ONE+ RY18LM37A-140 18В 1х4.0А/г, 37см EasyEdge, 25-70 | 14 453 грн. |
Газонокосарка Ryobi ONE + RY18LM37A-140 18В 1х4.0А/ч, 37см EasyEdge, 25-70 | 14 900 грн. |
RYOBI ONE + RY18LM37A-140 (5133004578) | 14 900 грн. |
Газонокосарка акумуляторна Ryobi One+ (5133004578) | 14 900 грн. |
ще 20 пропозицій
Особливості комплектації:
- Модель RY-18LM37A-0 — без акумулятора і зарядки
- Модель RY-18LM37A-140 — комплектується акумулятором 4 Агод і зарядкою
- Модель RY-18LM37A-150 — комплектується акумулятором 5 Агод і зарядкою
- Модель RY-18LM37A-240 — комплектується двома акумуляторами по 4 Агод і зарядкою
РекомендуємоПорівняти в таблиці →