Powerbank S-Link P201
Фото 4 |
S-Link P201 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог S-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі S-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити S-Link P201
Усі ціни 7 →S-link P201 20000mAh White | 693 грн. |
S-Link S-link P201 20000mAh White | 814 грн. |
S-Link P201 20000mAh 10W White MJ-059164 | 779 грн. |
S-Link P201 20000 mAh 20W White | 699 грн. |
S-link P201 20000mAh White | 672 грн. |
Універсальна мобільна батарея S-link P201 20000mAh White | 832 грн. |
Зовнішній акумулятор (павербанк) S-link P201 20000mAh White | 753 грн. |