Powerbank Borofone BJ18 Coolmy
Фото 10 |
Borofone BJ18 Coolmy |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BJ18 Coolmy
Усі ціни 15 →Повербанк Borofone 20000 mAh Black BJ18 (000008380) | 584 грн. |
Borofone BJ18 20000 mAh White 6974443381382 | 579 грн. |
Повербанк BOROFONE Coolmy power bank BJ18 20000 mAh 2USB/1Type-C 2A 019072 | 1 039 грн. |
Borofone BJ18 20000mAh White | 655 грн. |
Батарея універсальна BOROFONE BJ18A Coolmy 30000mAh White (BJ18A White) | 1 999 грн. |
ще 10 пропозицій