Тостер Sam Cook PSC-60W
Фото 7 |
Sam Cook PSC-60W білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sam Cook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sam Cook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sam Cook PSC-60W
Усі ціни 14 →Тостер Sam Cook PSC-60W | 2 273 грн. |
Тостер Sam cook PSC-60/W | 2 499 грн. |
Тостер Sam Cook PSC-60/W | 2 589 грн. |
Тостер Сэм Кук PSC-60/W | 2 276 грн. |
Тостер Sam Cook PSC-60/W | 2 499 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Sam Cook PSC-60W
Ціни на Sam Cook PSC-60W |
---|---|---|---|---|
Sam Cook PSC-60W | від 2 273 грн. | 14 пропозицій | ||
Sam Cook PSC-60B | від 2 035 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →